Lietošanas noteikumi

INTERNETVEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Lietošanas noteikumi

1. Vispārīgie noteikumi

Šie Lietošanas noteikumi, turpmāk – Lietošanas noteikumi, nosaka tīmekļa lapas https://kviesuschnaps.lv/ lietošanas kārtību. Jūs piekrītat, ka šie Noteikumi un nosacījumi veido visu starp Jums un SIA “DKB RISINĀJUMI”, reģ.nr. 41203063349, “Jaunvirka 1”, Padures pagasts, Kuldīgas novads, LV 3321, noslēgto aktuālo vienošanos attiecībā uz https://kviesuschnaps.lv/ un tās satura lietošanu no jūsu puses. Esošie līguma noteikumi ir spēkā sākot no 01.06.2022.

1.1 Lietotājs – fiziska vai juridiska persona persona, kura ir sasniegusi 18 gadu vecumu.

1.2. Ja Jūs iegādājaties https://kviesuschnaps.lv/ piedāvātās preces, šie Lietošanas noteikumi tiek uzskatīti par juridiski saistošu dokumentu, kurā noteiktas pušu tiesības un pienākumi, saistībā ar preču iegādi, samaksu par tām, kā arī preču piegādes un atgriešanās nosacījumi.

1.3. Ja Jūs iegādājaties preces https://kviesuschnaps.lv/ , ir uzskatāms, ka Jūs esat iepazinies ar šiem Lietošanas noteikumiem un tiem piekrītat. Piekrītot Lietošanas noteikumiem, Jūs apstiprināt, ka Jums ir tiesības reģistrēties un iegādāties preces interneta veikalā https://kviesuschnaps.lv/

1.4. SIA “DKB RISINĀJUMI” ir tiesības jebkurā laikā labot un precizēt šos noteikumus, publicējot attiecīgās izmaiņas un norādot pēdējo izmaiņu veikšanas datumu. Jebkuras šajos Noteikumos un nosacījumos veiktās izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc to publicēšanas. Jūs piekrītat, ka, turpinot lietot mājaslapu pēc šādu izmaiņu veikšanas, jūs ar to apliecināt savu piekrišanu visām izmaiņām.

1.5. SIA “DKB RISINĀJUMI” patur tiesības mainīt preču cenu, vai arī noteikt precēm speciālo cenu. Preces Lietotājam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preču pasūtījuma veikšanas brīdī. 

2. Personas datu aizsardzība

SIA “DKB RISINĀJUMI” apzinās, ka Jums, kā interneta veikala lietotājam, ir svarīga konfidencialitāte. Tādēļ mēs aizsargājam fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK Par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un Latvijas Republikas likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”. Papildus informācija par personas datu aizsardzību Privātuma politika.

3. Pirkuma – pārdošanas līguma noslēgšana

Preces pirkuma līgums tiek uzskatīts par noslēgtu no brīža, kad esat izveidojis iepirkumu grozu un noklikšķinājis uz “apmaksāt pirkumu”. Jums ir pienākums Lietošanas noteikumos paredzētajā kārtībā un termiņos veikt preču pirkuma apmaksu. Pirkuma līgumi tiek reģistrēti un glabāti Kviešu Schnaps datu bāzē. Kviešu Schnaps nodrošina preču piegādi Jūsu iegādātajām precēm uz norādīto adresi, pamatojoties uz nosacījumiem, kas atrunāti 6. punktā Preču piegāde.

4. Preču cenas un samaksas kārtība

4.1. Preču cenas interneta veikalā norādītas Eiro ar Latvijas likumdošanā noteiktu PVN apmēru iekļautu cenā.

4.2. Par precēm var norēķināties sekojošos veidos: 

– ar Banklink savienojumu, izvēloties savu iecienīto internetabanku.

4.3. Pēc veiksmīgas pirkuma apmaksas pircējs saņems apstiprinājuma e-pastu. Papildus informācija par norēķinu kārtību Pasūtījumu veikšana.

5. Pasūtījumu veikšana

Pasūtījumus https://kviesuschnaps.lv var veikt jebkurā diennakts laikā, izvēloties preces internetā. Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09.00 līdz 18.00.
Visas preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi. Ja precei ir piemērota akcijas cena, tad tā ir spēkā ikvienam pircējam un ir aktuālā pārdošanas cena. Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs. Ja Jūsu izvēlētā prece nav pieejama, varat pieteikties informatīvam e-pastam un mēs paziņosim, kad prece būs tirdzniecībā.

6. Preču piegāde

Preces piegādā Omniva un DPD kurjers. Izvēloties piegādes pakalpojumu, Jūs apņematies norādīt precīzu piegādes adresi. Informācija par preču piegādes izmaksām un termiņiem tiek norādīta pirkuma veikšanas brīdī. Pēc preču saņemšanas Jums jāpārbauda preču atbilstību pasūtītajam un jāparaksta pieņemšanas /nodošanas dokumentu. Parakstot dokumentu Jūs apliecināt, ka preces ir nodotas labā stāvoklī. Visos gadījumos, kad kurjers piegādā preci un ja preces iepakojums ir saburzīts, slapjš vai citādi bojāts no ārpuses, Jums sūtījuma saņemšanas apstiprinājumā jānorāda (jāuzraksta komentārs), vai jāuzraksta atsevišķs akts par šādiem defektiem. Tas jādara kurjera klātbūtnē. SIA “DKB RISINĀJUMI” neatbild par tādam preču nepilnībām, kas bija acīmredzamas piegādes brīdī, bet netika norādītas preču piegādes apstiprinājumā. Ja pasūtītā prece nav pieejama, atgriezīsim naudu uz jūsu norādīto kontu vai piedāvāsim citu cenai līdzvērtīgu preci. Par risinājumu vienosimies ar klientu, komunicējot pa klienta norādīto e-pastu pasūtījuma veikšanas brīdī.

7. Preču kvalitāte

Visu https://kviesuschnaps.lv/ pārdodamo preču īpašības ir norādītas preces aprakstā pie katras preces.

8. Preču atgriešana

Balstoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2011/83/ES Par patērētāju tiesībām, Klientam ir tiesības 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža atteikties no iegādātās preces un atgriezt to atpakaļ Pārdevējam, neuzrādot atteikšanās iemeslu. Atteikuma gadījumā izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu Pārdevējam, sedz Klients. 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no atteikuma saņemšanas Klientam jānodrošina preces atgriešana Pārdevējam un 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no atteikuma saņemšanas Pārdevējs atgriež Klientam samaksāto naudu par preci. Lai saņemtu atgriešanas veidlapu, jāsūta e-pasts uz info@kviesuschnaps.lv. Preces, kuru iepakojums ir atvērts vai sabojāts, atgrieztas netiek un nauda par tām netiek atmaksāta. 

Citi noteikumi

Attiecības starp Jums un SIA “DKB RISINĀJUMI” regulē šie Lietošanas noteikumi, kā arī Latvijas Republikas tiesību akti. Radušos jautājumu vai domstarpību gadījumā, sazinieties ar Kviešu Schnaps pārstāvi telefoniski vai ar e-pasta starpniecību:

info@kviesuschnaps.lv

+371 29 29 37 49

Visas radušās domstarpības puses pēc iespējas risinās pārrunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, strīdu nodosim izskatīšanai tiesā saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.

Grozs
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Vai Tev ir vismaz 18 gadu?

Šo vietni atļauts apmeklēt tikai pilngadīgām personām.

Pieeja liegta

Jūs neesat sasniedzis 18 gadu vecumu.

Jā, ir! Nē, nav!
Shop
0 items Cart